Çocuk Abiye Kıyafetleri Trendleri

Çocuk Abiye Kıyafetleri Trendleri 

Çocuk abiye kıyafetleri özel günlerde kız ve erkek çocuklara giydirilen, o güne ait hatıralarda ve de fotoğraflarda keyifle hatırlanacak ve çocukları o günde şık ve tarz gösterecek özel tasarım kıyafetlerdir. Çocuğun yaşına ve karakterine uygun, rahatlığını göz önünde bulundurarak seçilmesi gereken çocuk abiye kıyafetleri inanılmaz göz alıcı modellerde hazırlanır ve piyasaya sunulur. Renkler, kumaşlar ve süslemeler de çocukların beğenisi göz önünde bulundurularak çarpıcı şekilde hazırlanır.

Özel günler büyüklerin olduğu kadar çocukların da heyecanla beklediği, her detay ile özel olarak hazırlık yaptığı günlerdir. Özellikle kız çocuk abiye elbiseleri, bu önemli özel günlerde çocuklara uygun ve onları masalsı alemlere taşıyacak şekilde tasarlanır ve süslenir. Erkek çocuk kıyafetlerinde de moda trendlerine uygun, renkleri çarpıcı ve aksesuarlarla desteklenen tasarımlar yapılır. Bir prens ve prenses havası ile de çocuklar bu özel davetlere katılır ve muhtemelen de davetin gözbebeği olurlar. Peki ya bu kıyafetlerin içinde rahat olmaları?

Çocuk Abiye Kıyafetleri Kumaş Seçimi Neden Önemlidir?

Çocuk abiye kıyafetleri konusunda en önemli konu tasarımda kullanılan kumaşların kaliteli, sağlığa zararı olmayan malzemeler ve üretim koşulları kullanılmış şekilde hazırlanmış olmasıdır. Çocuk ile ilgili tüm üretimlerde birinci sınıf kumaşlar tercih edilmelidir. Nem çekme özelliğine sahip kumaş çeşitleri yerinde duramayan çocuklar için rahatlık da sağlar. Çocukların giyeceği, tenine temas edecek bu giysilerin sağlıklı olması şarttır. Terleten, hareket kabiliyetini engelleyecek tasarımlar ya da çocuk olduğu için yaşına göre üzerinde tehlike oluşturmayacak aksesuarların kullanılmasına özen gösterilmelidir. Çünkü öncelik çocuklarımızın sağlığıdır. Görsel güzellik adına bundan ödün verilmemelidir.

Çocuk Abiye Kıyafet Modelleri Nasıl Olmalıdır?

Çocuk abiye modeller için öncelik yaş grubuna uygunluktur. Küçük yaş gruplarında kız çocuklarda uzun ya da kısa kollu, kolsuz, askılı üstlerde, kabarık etek modelleri daha çok tercih ediliyor. Çok katlı eteklerde tarlatan vazgeçilmez bir destek olur. Erkek çocuklarda genellikle takım elbise modelleri kullanılır, ancak aksesuarları ve modaya uygun kesimler seçilir. Güncel çocuk tarzı ön plana çıkar.

 

————————————-

 

Kaynak : CBMETURKEY

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?