Hakkımızda

2000 yılında bebek sektöründe başladığımız yolda, siz değerli anne ve anne adaylarına daha iyi hizmet vermek amacıyla 2020 yılında HVÇ olarak faaliyete geçen 3. markamızla, şubeleşerek yolumuza soluksuz devam ediyoruz. Fiyonk, Havuç Bebe ile hamilelikten başlayarak ve HVÇ reyonlarında  ise çocuğunuzun 16 yaşına kadar ve yetişkinlerin ihtiyacı olacak eşofman gruplarında üretim yapmaktayız.

Anne,bebek,çocuk ve yetişkin sektöründe kalite anlayışıyla hareket ederek, sektör deneyimi ve birikimimizi harmanlayarak uygun fiyatlı, geniş ürün yelpazemizle Fiyonk Bebe,Havuç Bebe ve HVÇ olarak İzmir’de siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

Ürünlerimizi tüm Türkiye’ye ulaştırmak amacıyla 2021 yılı başında kurulan online alışveriş sitemiz www.hvc.com.tr ile istediğiniz an, istediğiniz yerden, istediğiniz ürünü; ister müşteri temsilcilerimize ulaşarak telefondan, ister sitemiz üzerinden tek tıkla satın alabilirsiniz. Siparişlerinizi en iyi şekilde paketleyip, en hızlı şekilde sıcak yuvanıza ulaştırıyoruz. Bu süreçte önceliğimiz olan müşteri memnuniyeti anlayışı ile satış öncesi, satış anı ve satış sonrası da, hizmetimiz kesintisiz devam edecektir. Aramıza hoş geldiniz, keyifli alışverişler dileriz.

× Nasıl Yardımcı Olabiliriz?